Thiers Issard brzytwa do golenia Medaille D OR Alger Black Horn 5/8 A-14-58-275-CN
Opis
Brzytwa do golenia Thiers Issard Medaille d'OR 5/8 Black Horn
Prezentujemy Państwu wyjątkową brzytwę do golenia marki Thiers Issard, ręcznie wykonaną w mieście Thiers zgodnie z tradycyjnymi technikami. Ta niezwykła brzytwa posiada ostrze o szerokości 5/8 cala, wykonane ze specjalnie wyselekcjonowanej stali węglowej typu C135, charakteryzującej się niezwykle wysoką twardością i trwałością.
Oprawa brzytwy wykonana jest z prawdziwego, jasnego rogu bydlęcego, co dodaje jej elegancji i unikalnego stylu. Na płótnie ostrza znajduje się precyzyjne zdobienie z napisem "Medaille D'OR Exposition d'ALGER" oraz wizerunkiem syreny, co nadaje brzytwie niepowtarzalnego charakteru. Zdobienie to zostało dodatkowo uszlachetnione 24-karatowym złotem, co podkreśla jego niezwykłą jakość i precyzję wykonania.
Brzytwa ma bardzo wysoką wklęsłość ostrza 1/1, która w Thiers Issard jest określana jako "hollow ground". To nie tylko doskonałe narzędzie do golenia, ale również prawdziwe dzieło sztuki, które zachwyci każdego miłośnika tradycyjnego rzemiosła.
Do brzytwy dołączone jest etui do przechowywania, aby zapewnić jej bezpieczeństwo i dłuższą trwałość. Przed włożeniem brzytwy do etui, proszę pamiętać, aby ją zawinąć w bibułkę lub papier, co zabezpieczy jej ostrze przed ewentualnymi uszkodzeniami.
Jeśli szukają Państwo brzytwy do golenia, która poza funkcjonalnością będzie również prawdziwym dziełem sztuki, to ta wyjątkowa brzytwa marki Thiers Issard spełni Państwa oczekiwania. To propozycja dla wymagających klientów, którzy cenią sobie tradycję, jakość wykonania oraz niepowtarzalny styl. Zachęcamy do zakupu tej wyjątkowej brzytwy już dziś!
Najważniejsze cechy brzytwy:
- Brzytwa jest bardzo kunsztownie wykonana
- Jest naostrzona i gotowa do użycia
- Oprawa jest wykonana z ciemnego rogu
- Brzytwa została ręcznie wykonana we Francji w manufakturze Thiers Issard
- Rozmiar ostrza to 5/8 cala
- W zestawie znajduje się również etui do przechowywania brzytwy
- Wykonana ze stali węglowej C135
Dane techniczne
Szerokość ostrza | 5/8 |
Materiał oprawy | Róg |
Zdobienie 24-karatowym złotem | Tak |
Grelot - zdobienie na grzbiecie | Nie |
Wklęsłość ostrza | 1/1 |
Czoło brzytwy | Zaokrąglone |
Rodzaj stali | Stal węglowa |
Lista dodatkowych produktów | 3598, 1829, 4647, 47 |