• kontakt@dlagentlemana.pl
  • 12 312 05 56
Darmowa dostawa już od 50,00 zł
Menu

Suavecito czyli pomady do włosów i nowoczesne kosmetyki dla mężczyzn

Suavecito jest prawdziwym fenomenem. Nie wystarczy mieć tradycyjne, dobrze wykonane kosmetyki dla mężczyzn, które działają. Zamiast tego chcieliśmy pójść o krok do przodu i zanurzyć się w niestandardowej kulturze samochodów, motocykli, tatuaży i barberów, jako sposób na wynalezienie przemysłu pielęgnacyjnego, który stał w stagnacji w ostatnich dekadach. 

Męski styl, tatuaże, motocykle, pomady Suavecito!

Ekipa Suavecito weekend po weekendzie podróżuje po całym kraju, nie po to, by zarobić, tylko żeby żyć razem z Wami. Robimy to wyłącznie po to, aby żyć w kulturze, która nas inspirowała, a przede wszystkim robimy to dla naszych fanów i naśladowców. Chcemy osobiście poznać ludzi, którzy nas wspierają i używają naszych pomad i innych kosmetyków dla mężczyzn. Chcemy dać im świetne oferty, których nie można znaleźć nigdzie indziej. Ludzie na wystawach zawsze pytają: "W jaki sposób sprzedajesz swoje niesamowite produkty do pomadowania i pielęgnacji przy takim rabacie, gdzie wyraźnie nie zarabiasz?" Nasza odpowiedź jest prosta: "Nie robimy tych pokazów, aby pomóc, robimy to dla Was i robimy to dla własnej przyjemności".

Pomady do włosów, kosmetyki do golenia, produkty do męskiej pielęgnacji

Suavecito Pomade szczyci się wspaniałymi, wodnymi pomadami do włosów, ale mają też w ofercie wosk i linię kosmetyków do golenia i pielęgnacji. Firma poświęcona jest kulturze i jej zwolennikom, a nie sobie. To jest Suavecito Pomade!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium