Dla Gentlemana

Do darmowej dostawy brakuje Ci: 100,00 zł

Formy płatności

Płatność za pobraniem

Za produkty zakupione w naszym sklepie możesz zapłacić przy odbiorze. Oznacza to, że za zamówienie zapłacisz dopiero w momencie jego otrzymania przez kuriera lub przy odbiorze w punkcie odbioru (np. paczkomat). Wybierając niniejszą opcję płatności, pamiętaj, aby w dniu odbioru mieć przy sobie przygotowaną i odliczoną kwotę, jaką musisz zapłacić za zamówienie.


Przelew zwykły

Kolejny sposób płatności to przelew na nasz firmowy rachunek bankowy. Wybierając tę formę płatności, zamówienie zostanie wysłane do Ciebie niezwłocznie po zaksięgowaniu należne wpłaty na naszym koncie. Czas realizacji zamówienia liczy się od daty wpłynięcia należności na nasze konto. Należy wpłacić całkowitą wartość zamówienia na poniższy numer konta bankowego, wyświetli się on także po złożeniu zamówienia:

Alior Bank
66 2490 0005 0000 4500 2884 1655

Dane firmy:
Jakub Wiącek
Poręba Wielka 844, 34-735 Niedźwiedź
NIP: 6772322764

W tytule przelewu prosimy wpisywać numer zamówienia lub imię i nazwisko.


Płatności elektroniczne

Oferujemy także płatności elektroniczne (płatność kartą oraz szybki przelew), które odbywają się za pośrednictwem serwisu Przelewy24. Dostępna jest także płatność za pomocą systemu BLIK. Transakcje tego typu zapewniają największy poziom bezpieczeństwa i są księgowane natychmiast na naszym koncie, dzięki czemu zamówienie możemy zrealizować najszybciej jak to możliwe. Do szybkich płatności elektronicznych, które oferujemy zaliczamy również płatności Apple Pay oraz Google Pay.


Płatność odroczona - PayPo

Płatności odroczone to nowość w sferze płatności. Ta forma płatności umożliwia zrobienie zakupów już dzisiaj, a płatność za nie dopiero za 30 dni lub w ratach. PayPo daje możliwość robienia zakupów do 1000 zł bez opłacenia ich przed dokonaniem zakupu. Więcej szczegółów na temat tej formy płatności na stronie PayPo.pl.

Wróć na górę
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium