Dla Gentlemana

Do darmowej dostawy brakuje Ci: 100,00 zł

Menu

Dlaczego dlagentlemana.pl?

Działamy od 2017 roku, a w ostatnich
12 miesiącach wysłaliśmy ponad
150 tysięcy Waszych zamówień!

Posiadamy ogromny i stale poszerzany
asortyment - wybieraj spośród około
4000 unikalnych produktów

99% paczek wysłanych do paczkomatu
jest gotowe do odbioru już na następny dzień

Filtry przeglądania
444
  • 1
  • 2
  • 1
  • 2

Bambaw - tu bambus jest na pierwszym miejscu

Coraz więcej firm kosmetycznych tworzy swoje produkty z myślą o środowisku naturalnym, żeby zapewnić trochę oddechu Matce Naturze “przytłoczonej” ogromną ilością odpadów. Taką właśnie misję ma Bambaw - innowacyjna marka kosmetyczna, która nie korzysta z plastiku i innych tego rodzaju materiałów zagrażających naturze. Zamiast tych szkodliwych substancji wykorzystują bambus! Zdecydowanie warto bliżej poznać tę markę!

Bambus - roślina wyjątkowa pod każdym względem!

Bambaw stale dąży do ulepszenia swojej oferty zrównoważonych produktów bambusowych, co oczywiście podyktowane jest troską o stan środowiska naturalnego, ale też dlatego, że bambus to naprawdę cudowna roślina, symbol siły, elastyczności i trwałości. Niezwykle cenna dla dobrostanu każdej żywej istoty - pochłania ogromne ilości dwutlenku węgla, wytwarzając aż 35% więcej tlenu niż drzewa. Co równie ważne, aby bambus mógł kwitnąć, nie wymaga żadnych sztucznych dodatków - pestycydów i nawozów.

Rozwój techniki umożliwia tworzenia tkanin z bambusa. Takie włókno jest lekkie, miękkie, stanowiąc doskonałą, bardziej zróżnicowaną alternatywę dla bawełny. Bambaw stara się wykorzystywać bambus w procesie produkcji różnych produktów, co z jednej strony jest proekologiczne, z drugiej zapewnia dostęp do unikatowych specjałów. Najlepiej przekonać się samemu!

Bambaw - doskonałe produkty i zrównoważony rozwój

Bambus to roślina, która najlepiej czuje się w klimacie tropikalnym i subtropikalnym. W Bambaw wszystkie bambusy są organiczne, etycznie pozyskiwane ze starannie dobranych farm w Chinach i Indonezji. Firma zawsze stara się przestrzegać zasad etyki społecznej i środowiskowej, tego samego wymaga od swoich partnerów. Upewnia się, że pracownicy mają dobre warunki do pracy, czyli są dobrze opłacani i mają odpowiednie narzędzie do wykonywania swoich czynności.

Bambaw - co znajdziemy w ofercie?

W każdym produkcie Bambaw używa się bambusa, dzięki czemu ogranicza się stosowanie innych materiałów, jak plastik, którego wpływ na środowisko naturalne jest szkodliwy zarówno w krótkiej, jak i długoterminowej perspektywie. Jakie to produkty? Jest ich bardzo dużo, więc lepiej podzielić je na grupy.

  • Jedną z nich są akcesoria dla brodaczy, zwłaszcza maszynki do golenia na żyletki. Każda rączka maszynki wykonana jest z unikalnej łodygi bambusa, dzięki czemu każdy uchwyt ma trochę inny kolor i wygląd. Oferowane są też wegańskie pędzle do golenia.

  • Drugą grupą są różne środki czystości i higieniczne, jak wielorazowe waciki kosmetyczne, ręczniki papierowe wielokrotnego użytku, wielorazowe podpaski, bambusowe szczoteczki do zębów, jedwabne nici dentystyczne itp.

  • Trzecią grupą są akcesoria kuchenne i piknikowe - zestaw sztućców z organicznego bambusa, butelka metalowa ze stali nierdzewnej z bambusową nakrętką czy zestaw szczotek do mycia butelek, lunchbox ze stali nierdzewnej z bambusową pokrywką itd.Wróć na górę
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium