• kontakt@dlagentlemana.pl
  • 12 312 05 56
Darmowa dostawa już od 50,00 zł
Menu
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Pielęgnacja mężczyzn od przeszło dekady

Początkowo firma Truman's Gentlemen's Groomers była wiodącym zakładem pielęgnacji miejskiej w Nowym Jorku. Specjalizowała się w wysokiej jakości, luksusowych usługach pielęgnacyjnych. Powstała w 2006 roku, jej misją było wprowadzenie wyrafinowanej, męskiej pielęgnacji stylistów, którzy rozumieją prawdziwe potrzeby mężczyzn. 

Przez dziesięć lata działalności obsłużyli tysiące klientów. Marka była wielokrotnie nagradzana za robioną na zamówienie linię wysoce funkcjonalnych produktów do pielęgnacji włosów. Do ich wytwarzania używane są tylko i wyłącznie wysokiej jakości składniki wyprodukowane w Ameryce. Nad wszystkim czuwa stylista. Linia kosmetyków Truman's jest produkowana w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich mężczyzn.

Linia produktów Truman's Gentlemen's Groomers

Długie, ponad dziesięcioletnie doświadczenie w usługach pielęgnacyjnych dla mężczyzn dało firmie informacje z pierwsze ręki odnośnie kosmetyków jakich szukają mężczyźni. Tysiące przeprowadzonych rozmów z klientami naprowadziło założycieli na rzeczy, które są najbardziej poszukiwane w produktach do pielęgnacji i dlaczego. Produkty Truman's są zróżnicowane ponieważ mają oni do zaoferowania:

  • Ponad 10 letnie doświadczenie w pielęgnacji włosów w Nowym Jorku
  • Wszystkie produkty są rozwijane pod okiem stylistów i fryzjerów, którzy są bardzo blisko branży pielęgnacji męskiej
  • Wszystkie produkty są testowane na zaufanej, wymagającej i lojalnej klienteli salonów Truman's
  • Produkty stworzone dla mężczyzn zdobywają różne nagrody 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium