Dla Gentlemana

Do darmowej dostawy brakuje Ci: 100,00 zł

Menu

Dlaczego dlagentlemana.pl?

Działamy od 2017 roku, a w ostatnich
12 miesiącach wysłaliśmy ponad
150 tysięcy Waszych zamówień!

Posiadamy ogromny i stale poszerzany
asortyment - wybieraj spośród około
4000 unikalnych produktów

99% paczek wysłanych do paczkomatu
jest gotowe do odbioru już na następny dzień

Inni klienci kupili również
163

Travelers Notebook - zapisuj wspomnienia, raduj się z kolejnej podróży!

Podróżując, warto zabrać ze sobą wszystko, co niezbędne. Jedną z ważniejszych rzeczy, ale i często bagatelizowaną jest notatnik, dzięki któremu nie tylko zapiszesz wszystko, co istotne (wspomnienia, zadania, plany itp.), ale i przechowasz w nim ważne dokumenty, jak paszport, dowód osobisty czy bilety. To możliwe za sprawą slotów i przegródek. Świetnie do tych zadań sprawdzają się podróżne notatniki marki Travelers Notebook!

Travelers Notebook - notatnik na każdą, nawet najdalszą podróż

Notatniki Travelers Notebook są wykonane z surowej skóry, a przez to niezwykle wytrzymałe, nawet dla najbardziej zaprawionych w boju podróżników, zwiedzających bez przerwy różne zakątki świata. Notatnik sygnowany logiem Travelers Notebook to prawdziwy unikat, tworzony ręcznie przez rdzennych rzemieślników w Chiang Mai w Tajlandii. Ascetyczna, skórzana okładka notatnika to jej znak rozpoznawczy, znakomita oprawa na spersonalizowaną zawartość, jaką łatwo dopasować wedle potrzeb i pomysłów.

Travelers Notebook - idealny kompan w każdej podróży

Notatniki Travelers Notebook zostały tak zaprojektowane, aby z łatwością dopasowywać poszczególne segmenty, co ułatwia stworzenie idealnego kompana w podróży. Dostępnych jest kilkadziesiąt różnych wkładów, mamy więc do dyspozycji przeogromną liczbę możliwych konfiguracji i sposobności, by stworzyć notatnik taki dokładnie, jak chcemy. Zależnie od tego, co lubisz - rysować, szkicować, a może mieć dostęp do poukładanego planu dnia i kalendarza, a może raczej wolisz przechowywać drobne pamiątki z podróży - stworzysz notes odpowiadający Twoim potrzebom! A później, jak już całkowicie zapiszesz któryś z wkładów, po prostu wymień go na nowy, a stary odłóż w bezpieczne miejsce, by zawsze, kiedy tylko chcesz, powrócić do wspomnień i zanotowanej tam historii. Co najważniejsze - okładka pozostanie ta sama, dzięki czemu będzie Ci już zawsze wiernie towarzyszyć podczas kolejnych podróży.Wróć na górę
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium