• kontakt@dlagentlemana.pl
  • 12 312 05 56
Darmowa dostawa już od 50,00 zł
Menu
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Polska manufaktura - Soap Szop

Walnięta grupa ludzi, chcąca połączyć miłość do fantastyki z pasją do rzemieślniczej pracy. Tak piszą o sobie pracownicy Soap Szop. Jako firma zajmują się produkcją naturalnych, w 100% wegańskich kosmetyków. Inspiracja do ich prac dość często jest szeroko pojęta fantastyka i popkultura, tak jak np.: olejek do brody 221B - nawiązanie do Sherlock'a Holmes'a,

Firma posiada swoje własne motto: "Nie sprzedajemy tylko kosmetyków. Sprzedajemy historię".

Uważają, że kosmetyki nie muszą być tylko produktami codziennego użytku, których używamy bo lubimy, albo dlatego, że wypada. Mogę stać się ważnym elementem dnia codziennego, który sprawi, że poczujesz się jak w innym świecie bądź w innym miejscu. Miłe spotkanie o poranku z Sherlockiem? A może opowiesz się za którąś ze Stron Mocy? Jasna czy Ciemna? Wywołanie uśmiechu na twarzy podczas używania kosmetyku zapewnione.

Wszystkie produkty są wytwarzane w starym, rodzinnym warsztacie. Remont Soap Szop przeprowadził sam. Obecnie jest to piękna, higieniczna pracowania, która spełnia wszystkie europejskie wymogi. Półprodukty pochodzą od lokalnych i odległych przedsiębiorców, którzy wpisują się w wizje Soap Szopa. Działają uczciwie i sprawiedliwie oraz sowimi działaniami nie krzywdzą zwierząt i ludzi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium