• Kraków, Lenartowicza 7/1
  • pn-pt 9-17, sb 11-14
  • kontakt@dlagentlemana.pl
  • 12 395 70 45
Darmowa dostawa już od 199,00 zł

Kosmetyki do brody OAK

Od samego początku tradycyjny świat rzemiosła fryzjerskiego był główną inspiracją dla rozwoju wyjątkowej linii do pielęgnacji brody: wysokiej jakości składniki, świetne efekty, łatwość użycia! Dlatego wszystkie produkty OAK są opracowywane we współpracy z fryzjerami. Kto jak nie własnie oni mogą dać najlepszy feedback na temat działania produktów jakie oferują swoim klientom. Jesteśmy przekonani, że oferują je im nie tylko z czystym sumieniem ale i pełnym przekonaniem i entuzjazmem!

Spełnienie różnorodnych wymagań dotyczących brody i twarzy jest tak samo ważne, jak użycie naturalnych składników. Każdy produkt OAK łączy wiedzę o fryzjerach z najnowszymi odkryciami naukowymi w zakresie kosmetyków naturalnych. Współpraca tych dwóch dziedzin gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania oraz pewność, że mamy do czynienia z profesjonalnymi narzędziami do codziennej pielęgnacji.

Firmę cechuje dbałość o detale. Szklane pojemniki, które wypełniają swoimi specyfikami są wykonane niezwykle kunsztownie. Biało-czerwone, charakterystyczne kartonowe opakowania nie dadzą pomylić się z żadną inną marką. To czyni produkty i akcesoria OAK ekskluzywnymi i rozpoznawalnymi nie tylko ze względu na ich świetną jakość. Szczegół to nie drobiazg i sztab stojący za renomą tej marki doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

Możesz być pewny, że producent tak zaangażowany w tworzenie swoich produktów jest godnym zaufania sojusznikiem działającym w trosce o twoje włosy oraz zarost.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl